×

Hipnotyzujące nagranie z użyciem Apple Watch. Zegarek sam usuwa wodę!

Apple Watch wyrzuca wodę po wizycie na basenie i wciśnięciu odpowiedniej opcji. Jeden z YouTuberów nagrał to w spowolnionym tempie. Wygląda to fenomenalnie!

Smart Watch wyrzuca wodę w spowolnieniu

Wiedzieliście, że Apple Watch wyrzuca wodę? Gavin Free z kanału The Slow Mo Guys uwielbia nagrywać w slow motion i postanowił to zaprezentować. Okazuje się, że w spowolnionym tempie wygląda ona niezwykle hipnotyzująca. Zobaczcie sami jak intrygująco to wygląda:

Jak włączyć opcje usuwania wody?

Jak pokazuje wideo, Apple Watch przechodzi przez 10 cykli, podczas których głośniki wibrują, wypychając całą wodę z wnętrza. W zwolnionym tempie widać siłę z jaką wypychana jest woda i jest to imponujący efekt wizualny. Planując korzystanie z zegarka w wodzie lub po rozpoczęciu treningu pływackiego, użytkownicy mogą ustawić funkcję blokady wody. Należy jednak pamiętać, że sprzęt nie wytrzyma pełnoprawnego nurkowania oraz jazdy na nartach wodnych. Zbyt szybki przepływ wody lub głębokość może go uszkodzić.

Apple Watch wyrzuca wodę

Zapobiega ona włączaniu się wyświetlacza po wystawieniu na działanie kropelek wody. Jak poprawić blokadę rodzicielską w zegarku Apple Watch Po wyłączeniu funkcja włączana za pośrednictwem Centrum sterowania uruchamia funkcję, która wyrzuca wodę z głośnika po przekręceniu cyfrowej tarczy Apple Watch. Funkcje blokady wody i wyrzucania wody są dostępne w Apple Watch Series 2 i nowszych.

W spowolnionym czasie usuwanie wody ze smartwatcha od Apple’a wygląda niezwykle estetycznie.

Źródła: www.youtube.com, support.apple.com, support.apple.com
Fotografie: pixabay.com

Może Cię zainteresować