×

Ubisoft zapowiedział Anno: History Collection. Legendarna seria doczeka się odświeżenia

Ubisoft zapowiedział Anno: History Collection, czyli pakiet odświeżonych wersji czterech pierwszych części legendarnego cyklu.

Anno: History Collection czyli legendarny cykl powraca!

Francuski gigant w branży gier wideo zapowiedział Anno: History Collection, czyli zremasterowane cztery pierwsze odsłony kultowych strategii, które do dzisiaj cieszą się ogromną popularnością. Deweloperzy zapowiedzieli, że wraz ze swoimi rozszerzeniami zostały one “zaktualizowane na potrzeby nowoczesnych komputerów”. 

Kolekcja trafi wyłącznie na Uplay i składać się będzie z:

  • Anno 1602 History Edition wraz z rozszerzeniem Nowe wyspy, nowe przygody,
  • odświeżone Anno 1503 History Edition wraz z rozszerzeniem Skarby, potwory i piraci,
  • Anno 1701 History Edition wraz z rozszerzeniem Klątwa smoka,
  • Anno 1404 History Edition wraz z rozszerzeniem Wenecja.
Anno History Collection

Co się zmieni?

Przede wszystkim zostanie usprawnione sterowanie i interfejs. Odświeżono również grafikę, która pozwoli na zabawę nawet w 4K. Do tego dojdą poprawione tekstury. Zadbano także o funkcje wieloosobowe, pojawi się tryb okna bezramkowego oraz wsparcie dla wielu ekranów.

Co najważniejsze! Twórcy obiecują, że zremasterowane produkcje będą kompatybilne z zapisami rozgrywki z oryginalnych wersji. To oznacza, że gracze mogą kontynuować rozpoczęte już wcześniej zmagania. Ponadto w pakiecie znajdą się takie dodatki jak: tapety czy ścieżki dźwiękowe.

Odświeżone wersje trafią do sprzedaży 25 czerwca w cenie ok. 170 zł. Wszystkie tytuły dostępne będą w polskiej wersji językowej. Poszczególne pozycje kupimy również osobno – trzy pierwsze za ok. 44 zł, a Anno 1404 za ok. 66 zł.

Źródła: www.gram.pl, www.gry-online.pl, www.eurogamer.pl
Fotografie: twitter.com

Może Cię zainteresować