×

Alior Bank współpracuje z League of Legends. Gracze otrzymają specjalną kartę

Studio Riot Games, twórcy popularnej gry MOBA League of Legends, nawiązali bliską współpracę z Alior Bank. Dzięki temu powstała specjalna karta płatnicza, dzięki której gracze zyskają wiele korzyści.

Jak wygląda?

League of Legends w Polsce cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Na konwentach widać liczne przebrania związane z LoLem, a scena e-sportowa w naszym kraju żyje i ma się dobrze. Nic więc dziwnego, że wśród fanów MOBA znajduje się wielu klientów banku. Oferowana przez Alior Bank karta dla fanów LoL ozdobiona jest wizerunkiem Ashe, jednej z najbardziej popularnych bohaterek gry. Marcin Jaszczuk, wiceprezes Aliora odpowiadający za segment klienta indywidualnego oraz innowacje wypowiedział się na temat innowacyjnego pomysłu banku:

Zdecydowaliśmy się wesprzeć miłośników esportu. Zgodnie z naszą nową strategią „Więcej niż bank” chcemy być blisko naszych klientów i ich zainteresowań. Stawiamy na maksymalnie spersonalizowane produkty. Badania przeprowadzone przez RBL, nasze laboratorium innowacji wskazują, że niemal połowa klientów bankujących online gra w sieci przynajmniej raz w tygodniu. Dlatego stworzyliśmy wyjątkową ofertę dla graczy. Za jej przygotowaniem stoi zespół, którego wielu członków to zagorzali fani League of Legends.

Alior Bank

Alior Bank -jak zdobyć kartę?

Specjalna karta z League of Legends dostępna jest zarówno dla obecnych, jak i nowych klientów Alior Banku. Można ją zamówić w trakcie otwierania Konta Jakże Osobistego poprzez bankowość Alior Online, Alior Mobile oraz w każdym innym kanale obsługi klienta. 

Dzięki nowej karcie fani League of Legends otrzymują dostęp do programu Mastercard Bezcenne Chwile, w którym mogą wybierać nagrody z uniwersum gry. Część z nich będzie przeznaczona tylko dla klientów Alior Banku. 

Jak zbierać punkty w programie Mastercard Bezcenne Chwile? Wystarczy wykorzystywać kartę do transakcji bezgotówkowych. Bonusowe punkty naliczane są za zakupy u ponad 80 partnerów programu. Następnie zdobyte punkty będzie można zamienić na voucher na Riot Points, które możemy już wykorzystać w samej grze.

Od maja 2020 roku Alior Bank jest sponsorem głównym Ultraligi, polskiej profesjonalnej ligi League of Legends.

Może Cię zainteresować