×

10 najlepszych aplikacji na iPhone’a za darmo. Warto je wgrać na swój sprzęt od Apple!

10 najlepszych aplikacji na iPhone’a, które są konieczniym dodatkiem do twojego smartfona. Na pewno nie będą ci zaśmiecać dysku telefonu.

10 najlepszych aplikacji na iPhone’a

Trzeba przyznać, że Apple bardzo dba o swój sklep, ale znalezienie 10 najlepszych aplikacji na iPhone’a nie jest takie proste! Ugryzione jabłuszko prowadzi ścisłą selekcję programów, które trafią na ich oprogramowanie, jednakże wśród nich także trafimy na te lepsze bądź gorsze. Dlatego specjalnie dla was postanowiliśmy przeszukać sklep App Store w poszukiwaniu tych najlepszych:

1. Snapseed — prosta i przyjemna obróbka zdjęć

Snapseed to bardzo przydatna aplikacja, która ułatwi nam obróbkę zdjęć i to zaraz po ich zrobieniu! Program posiada ponad 29 narzędzi i filtrów, które idealnie sprawdzają się w trakcie robienia sesji zdjęciowej. Obsługuje także format RAW co umożliwia otwieranie i modyfikowanie natywnych plików aparatu. Można je także zapisać bez strat lub eksportować do formatu JPG.

2. SoundCloud — świetna i darmowa muzyka, niekoniecznie komercyjna

SoundCloud to największa na świecie platforma do strumieniowego przesyłania pilików audio oraz muzyki. W jej bibliotece znajdziemy ponad 200 milionów utworów, a ta liczba stale rośnie. Dzięki tętniącej życiem społeczności artystów i muzyków, którzy stale przesyłają nową muzykę. SoundCloud to idealne miejsce, w którym można znaleźć nietypowe utwory muzyczne oraz poznać wielu mniej znanych, ale nie mniej utalentowanych artystów.

10 najlepszych aplikacji na iPhone'a

3. Scanner App — podręczny skaner dokumentów

Idealny towarzysz dla osób zapracowanych i pracujących z liczną papierologią. Scanner App bez problemu poradzi sobie ze skanowaniem wszelkich dokumentów. Wykorzystuje on aparat telefonu i później nakłada odpowiednie filtry na papier, aby wyglądał on identycznie jak gdybyśmy korzystali z tradycyjnego skanera. Jakość także w żaden sposób nie spada, więc śmiało możemy wysyłać takie skany czy to do klienta czy to do szefa.

4. Unsplash — ogromny wybór tapet na iPhone’a

Brakuje ci pomysłu na tapetę na twojego iPhone’a? Skorzystaj z Unsplash! Aplikacja jest domem dla ponad 1,5 miliona bezpłatnych obrazów w wysokiej rozdzielczości dostarczonych przez najbardziej hojną społeczność fotografów na świecie. Można je także wykorzystywać w różnych prezentacjach czy projektach graficznych. A dzięki nowym zdjęciom wybieranym ręcznie każdego dnia znajdziesz idealne zdjęcie do następnego projektu. Można także dołączyć do społeczności i samemu przesyłać zdjęcia.

10 najlepszych aplikacji na iPhone'a

5. Seven – 7 Minute Workout  krótkie ćwiczenia dla każdego

Według twórców aplikacji treningi Seven oparte są na badaniach naukowych, aby zapewnić maksymalne korzyści w jak najkrótszym czasie. Dzięki spersonalizowanym planom treningowym Seven zapewnia również maksymalne wykorzystanie treningu. Chcesz nabrać formy, schudnąć lub wzmocnić się? Wystarczy ustawić cel i poziom sprawności, a Seven zajmie się resztą. Największą zaletą aplikacji oraz jej ćwiczeń jest fakt, że nie wymagają one żadnego sprzętu oraz można je robić wszędzie.

6. Unified Remote zrobienie z telefonu pilota do telewizora bądź komputera

Jeśli właśnie odpaliłeś film na swoim telewizorze, a pilot znajduje się poza zasięgiem, to skorzystaj z Unified Remote. Zamieni on twój telefon w pilot, dzięki czemu bez problemu obsłużysz zdalnie czy to właśnie odbiornik telewizyjny czy komputer. To uniwersalne rozwiązanie wykorzystujące Wi-Fi lub Bluetooth dla komputerów z systemem Windows. Dostępna jest także obsługa komputerów Mac i Linux.

7. Outplayer — odtwarzanie filmów bez dostępu do internetu

Outplayer to szybki, nowoczesny odtwarzacz wideo stworzony specjalnie z myślą o iOS. Zaprojektowany z eleganckim interfejsem i zbudowany pod kątem wydajności, to jeden z najlepszych odtwarzaczy multimediów na iOS. Obsługuje wszystkie główne formaty wideo, audio i napisów i jest zasilany przez odtwarzacz multimedialny MPV.

W przypadku darmowych użytkowników Outplayer nie ma ograniczeń odtwarzania i żadnych reklam. Jednorazowy zakup, Outplayer Advanced, jest również dostępny dla szeregu dodatkowych opcji konfiguracji.

8. Dropbox przechowywanie i przesyłanie wszelkich plików

Korzystając z Dropbox, możesz tworzyć kopie zapasowe zdjęć i filmów oraz uzyskiwać dostęp do plików przechowywanych na dowolnych swoich komputerach lub urządzeniach mobilnych – z dowolnego miejsca. Ponadto zaawansowane funkcje udostępniania pozwalają łatwo wysłać dowolny plik – niezależnie od rozmiaru – dowolnej osobie.

Dodatkowo program automatycznie może tworzyć kopie zapasowe twoich plików, dzięki czemu nie stracisz ulubionych zdjęć bądź dokumentów niezbędnych do twojej pracy.

9. Hyperlapse tworzenie filmów poklatkowych

Możesz stworzyć niezwykłe filmiki z użyciem Hyperlapse. Korzystając z wewnętrznej stabilizacji na Instagramie, aplikacja kręci filmy poklatkowe, które wcześniej były niemożliwe bez dużych statywów i drogiego sprzętu. Oprogramowanie ze wszystkich sił stara się, aby materiał filmowy zostanie natychmiast ustabilizowany, aby wygładzić nierówności na drodze i nadać mu kinowe wrażenie.

10. Fitatu Calorie Counter & Diet — pilnuj swojej diety i chudnij

Fitatu to fajna aplikacja w szczególności, gdy planujesz zrzucić kilka kilo. Zawiera ona szczegółowe informacje o wartości odżywczej (kalorie, białka, tłuszcze, węglowodany). Łącznie mamy opisy 39 witamin i składników, w tym omega 3, witaminy K czy witaminy B7. Zawarto także przydatne uproszczenia – nie trzeba sprawdzać masy produktów (np. Łyżka, opakowanie, kawałek, szkło, garść, plasterek i łyżka). Posiada także ogromną bazę żywności i produktów, w tym także tych z polskich sklepów.

Źródła: App Store
Fotografie: App Store, pixabay.com

Może Cię zainteresować